Referencje i opinie o Creatum

Referencje i opinie o Creatum

Sprawdź jak widzą i oceniają naszą pracę nasi klienci. Nasze referencje i opinie.

 

Reni Jusis

Dzięki wielkie Creatum za za pomoc graficzną w przygotowaniu mojego nowego projektu – „Strefa Zieleni Wolnej Od Chemii” czyli eko piknik i targ w Sopocie!

Reni Jusis

 

Marena Wellness & Spa

W niniejszym piśmie chciałam złożyć ogromne podziękowania firmie Creatum & Mpro-IT za nieocenioną pomoc w pracy nad budowaniem wizerunku naszego resortu Marena Wellness & Spa. Przez wiele lat współpracowałam z wieloma firmami, które graficznie miały zaopiekować się naszym obiektem. Były to lata udręki. Jednego dnia otrzymałam kontakt do Pana Kamila Jacenko. Kiedy dostałam pierwsze wstępne projekty przygotowane z ogromną starannością byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Czekałam na dalszy rozwój naszej współpracy, mając w pamięci brak rzetelności firm z którymi do tej pory współpracowałam w zakresie budowy naszego wizerunku- nie wiedziałam co będzie dalej. Każdy kolejny mail to pozytywne zaskoczenie.
Firma Creatum & Mpro-IT to zespół ludzi o świetnej wyobraźni, ogromnych umiejętnościach to po prostu SUPER profesjonaliści.
Bardzo dziękuję za to, że mogę na Was polegać.

Jolanta Fabijańska
Dyrektor Zarządzający
Marena Wellness & Spa

 

Rameta – producent mebli tapicerowanych

Z przyjemnością polecamy firmę „Creatum” reprezentowaną przez Pana Kamila Jacenko, jako wiarygodnego partnera w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Pełen profesjonalizm, kreatywność oraz zorientowanie na jak najlepsze dopasowanie projektu do życzeń klienta, to niewątpliwie zalety współpracy z firmą Creatum. Terminowość i zaangażowanie dają gwarancję pełnego zadowolenia z postępów na każdym etapie procesu tworzenia projektu oraz końcowego efektu. Możemy więc z przekonaniem zaświadczyć, że współpraca z firmą Creatum okazała się bardzo owocna oraz w pełni satysfakcjonująca.

Z poważaniem
Prezes Zarządu Rameta

 

Tomek Makowiecki

C – czas, który dla każdego z nas jest bezcenny, o czym Firma pamięta i dba o to, by go nie marnować
R – rzetelność wykonywanych projektów
E – energia działania, która towarzyszy każdemu zleceniu
A – atrakcyjne warunki współpracy
T – troska o zaspokojenie wszelkich potrzeb klienta
U – urozmaicona oferta na najbardziej wybredne gusta
M – mmm które mruczysz, gdy widzisz efekt końcowy!
POLECAM CREATUM – Tomek Makowiecki

 

Paweł Gołębski

„Firma Creatum? Jak w nazwie: Cierpliwie Realizuje i Energicznie Adoptuje Twoje Ukryte Marzenia. I tą cierpliwość i energiczność w szczególności polecam”

Paweł Gołębski

 

Tniemy Raty

Do decyzji stworzenia TniemyRaty.pl rozmawiałem z trzema  poleconymi firmami i wybór padł na Creatum, gdyż patrząc na ich dotychczasowe projekty wiedziałem, że sam taką stronę chciałbym mieć. Pan Kamil – właściciel firmy wykazał się dużą kreatywnością (już wiem skąd nazwa firmy)  i cierpliwością budując projekt strony  TniemyRaty.pl.  Cenię go  również za uczciwość i rzetelne podejście do tematu. Creatum posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie umożliwiające właściwe i profesjonalne wykonanie  projektu kładąc nacisk na innowacyjność i świeżość pomysłu.

Serdecznie polecam współpracę z całym zespołem Creatum.

Tniemyraty.pl
Dariusz Zawada

 

Colombina

Z przyjemnością polecamy współpracę z Panem Kamilem Jacenko i firmą CREATUM. Firma wykazuje dużą inwencję twórczą i służy wieloma cennymi radami i wskazówkami. Przy pracy nad naszą nową stroną internetową – www.colombinaclub.pl – wszystko zostało wykonane wyjątkowo kompetentnie, rzetelnie i odpowiedzialnie. Dało to efekt w pełni zadowalający. Dziękujemy i rekomendujemy CREATUM jako doskonałego partnera do współpracy.

Colombina Team

 

eGoli Events&Tours

Dziękuję całemu zespołowi firmy Creatum za ogromną pomoc w realizacji projektu eGoli Events&Tours. Pan Kamil Jacenko, reprezentujący firmę Creatum w relacji z klientem okazał się bardzo profesjonalny, rzetelny i odpowiedzialny, co osobiście uważam za wielce istotny aspekt w tworzeniu pozytywnych relacji i odczuciu pełnego zaufania i komfortu ze strony klienta (zleceniodawcy). Pan Kamil wielokrotnie wykazał się ogromną wiedzą  a sugerowane przez niego rozwiązania okazały się pomocne co przyczyniło się do końcowego efektu pracy, który jest IDEALNY. Dziękuję również Panu Kamilowi za cierpliwość przy dokonywaniu wielu zmian i poprawek, które sprawiły, że strona jest czytelniejsza i bardziej perfekcyjna. Musze również wspomnieć, ze Pan Kamil projektuje grafikę z wielka elegancja, wyczuciem smaku i kolorystyki co ze względów estetycznych wpływa wielce na efekt końcowy projektu.

Osobiście, życzę firmie Creatum wielu nowych klientów i wspaniałych pomysłów !
Gorąco polecam firmę Creatum.

 

Mojestoliki

Z przyjemnością informuję, że współpraca z firmą „Creatum” kojarzy mi się nie tylko z wysoką jakością obsługi klienta, ale co jest istotne w biznesie, z terminowością realizacji zlecenia oraz wysokim poziomem kompetencji. Ponadto rzeczowe podejście do problemów klienta, zrozumienie celów, jak i wyrozumiałość powodują, że firma godna jest polecenia. Dziękuję!

Aleksandra Przeradzka
Eventura Organizacja Imprez Szczecin
www.mojestoliki.pl

 

Arbex Services Wrocław, Polska, www.arbexservices.pl

Firma CREATUM to przede wszystkim pełen profesjonalizm działania oraz umiejętność patrzenia z punktu widzenia potrzeb klienta. Terminowość kończenia poszczególnych etapów projektu, jest wpisana w politykę pracy tej firmy. CREATUM zadbała również o to, aby nasza strona internetowa zajmowała najwyższe miejsca w wynikach wyszukiwania. Owocem naszej współpracy jest nowoczesny projekt w pełni spełniający oczekiwania nasze oraz naszych klientów. Wszelkie prace związane z dalszym budowaniem wizerunku naszej firmy powierzyliśmy tylko firmie CREATUM.

Marcin Gazowski – Arbex Services

 

Rajski Ogród Jaszkowa Dolna, Polska, www.rajski-ogrod.com.pl

Firma CREATUM reprezentowana przez Kamila Jacenko jest godna polecenia , ponieważ cechuje się bardzo wysokim poziomem jakości świadczonych usług. Zachwyca rzetelnością, sumiennością i pracowitością. Szeroka oferta  firmy daje możliwość kompleksowej i profesjonalnej obsługi.

Michał Bromboszcz
Właściciel

Super Vacuum Wrocław

Projekty wykonywane dla nas przez Firmę Creatum przynoszą wymierne korzyści zarówno nam, jak i naszym Klientom. Sprawna współpraca pozwalała na wgląd we wszystkie etapy realizacji zamówienia, dzięki czemu uzyskaliśmy w pełni satysfakcjonujący nas produkt końcowy. Obsługa całego procesu powstawania i instalowania projektu w Internecie była dla nas bardzo wygodna i szybka. Korzystne warunki współpracy sprawiły, że często korzystamy z szerokiego wachlarza usług Firmy Creatum

Comments ( 0 )