About us
Jesteś w połowie drogi do zwycięstwa – masz dobry produkt. Do pełni satysfakcji potrzebujesz kompetentnego partnera, który opowie o nim klientom. Tym się właśnie zajmujemy, od koncepcji po realizacje na nośnikach reklamowych.

O nas

W erze internetu nie jest problemem w nim być, a zostać dostrzeżonym przez właściwego klienta. My wiemy i potrafimy skupić odbiorcę na Twoich atutach. Projekty firmy Creatum to skuteczny i wyraźny sposób, w który Twoja firma lub przedsięwzięcie zaistnieje w sieci i zostanie zapamiętane.

 

 

Po zapoznaniu się z wymaganiami klienta i określeniu zakresu prac, przygotowujemy wstępną wycenę, na bazie której omawiane są i dopracowywane szczegóły. |zobacz jak pracujemy|

 

Nasze realizacje

Nasze Prace Nasza duma

Kontakt Opisz nam swoje potrzeby, a przygotujemy ofertę. Kontakt

Wspieramy

Oprócz prowadzenia działalności typowej dla agencji interaktywnych, staramy się poświęcać uwagę temu, co dzieje się bezpośrednio w naszym otoczeniu. Wspieramy dobre pomysły.

 

W 2013 roku podjeliśmy współpracę z Grupą Rajdową Felix. Staliśmy się patronem medialnym załogi i odpowiadamy za jego wizerunek w internecie. Nasze początkowe działania obejmowały stworzenie oficjalnej strony internetowej zespołu (www.rajdowyfelix.pl) i odświeżenie profilu na facebook do kontaktowania się z fanami (profil na FB). Dołącz do nas by wspólnie przemierzać kolejne os’y.

video